Varixinal® tablety uleví bolavým nohám

varixinalMáte sedavé zaměstnání nebo dlouhou dobu stojíte? Tak to určitě budete znát ten pocit mravenčení, těžkých nebo dokonce oteklých nohou. Tyto projevy jsou prvními příznaky problémů s cirkulací krve v končetinách. Právě tyto obtíže dolních končetin patří mezi nejčastější civilizační neduhy v populaci. Dokonce už ve věku 30 let postihují 20 % žen a 3 % mužů, přičemž s věkem výskyt stoupá.

Extrakt ze semen koňského kaštanu obsahuje bioflavonoid aescin, který podporuje správný oběh krve v žilách. Listnatec bodlinatý pozitivně ovlivňuje elasticitu žilních stěn, napomáhá omezovat tvorbu otoků a přispívá k pocitu svěžesti a lehkosti nohou. Borůvky působí jako antioxidanty a podporují revitalizaci unavených nohou. Čtvrtou důležitou rostlinkou je gotu kola pomáhající udržovat správný žilní oběh. Varixinal® také obsahuje hesperidin a vitamin C, který rovněž blahodárně působí na stav cévních stěn.

Charakteristika jednotlivých složek přípravku:

Koňský kaštan – extrakty ze semen tohoto stromu obsahují účinnou látku aescin, která patří mezi saponiny a podporuje správný žilní oběh.

Borůvky obsahují anthokyanosidy, které působí jako antioxidanty. Pomáhají zachovat pružné žíly, kapiláry, neporušené cévy (celistvost) a pomáhají v boji se škodlivými volnými radikály.

Listnatec bodlinatý obsahuje ruskogeniny a neoruskogeniny, které podporují žilní mikrooběh v nohách. Listnatec bodlinatý pomáhá snižovat tvorbu otoků končetin. Revitalizuje a přináší pocit lehkosti vašim nohám.

Gotu kola pomáhá zachovat cévní oběh a podporuje periferní mikrooběh.

Varixinal® je ryze přírodní přípravek, který díky obsahu koňského kaštanu:

– pomáhá k udržení zdravých žil a správné elasticitě
– pomáhá revitalizovat unavené nohy
– napomáhá zmenšit otoky a zmírnit pocity těžkosti nohou
– podporuje správný oběh krve v žilách

Zdroj: www.varixinal.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..