Nutrikosmetika Viaderm – revoluce v péči o vaši krásu

viadermVětšina problémů spojených s padáním a nízkou vitalitou vlasů, předčasným stárnutím kůže a lámavostí nehtů vychází z jejich nedostatečné výživy, negativního vlivu prostředí, přemíry stresu a špatné životosprávy. Nutrikosmetika Viaderm představuje revoluční řešení těchto problémů. Aktivní látky obsažené ve Viadermu působí zevnitř organismu, kde vyživují hlubší vrstvy kůže z nichž získávají nezbytné živiny pro svůj růst vlasy, svrchní vrstvy kůže i nehty. Díky tomuto cílenému působení v místě potřeby účinkuje Viaderm velmi efektivně a na rozdíl od klasické topické kosmetiky dlouhodoběji.

Proč nutrikosmetika Viaderm

Viaderm je značka vysoce kvalitních nutričních doplňků, jež přímo působí v oblasti hlubších vrstev kůže, které vyživují látkami nezbytnými pro růst zdravých a silných vlasů a nehtů a látkami, jež působí proti stárnutí pokožky. Všechny účinné látky ve výrobcích Viaderm jsou pečlivě vybírány tak, aby vytvořily ideální kombinaci a dosáhly maximálního efektu v působení na danou oblast vaši krásy. Společnost Walmark věnuje zvýšenou pozornost tomu, aby látky obsažené ve složení nutrikosmetiky Viaderm pocházely z kvalitních, ověřených zdrojů, a aby spotřebitelkám dodaly požadovaný účinek bez vedlejších negativních projevů.

Co je Viaderm COMPLETE?

Viaderm Complete je nutrikosmetický výrobek pečující o tři oblasti vaší krásy – vlasy, nehty a pleť. Složení tobolky Viaderm Complete obsahuje vyváženou kombinaci bylinných výtažků, vitaminů a minerálů, které pečují o vaši krásu a působí uvnitř organizmu.

– Biotin, vitamin A, zinek a křemík přispívají k udržení dobrého stavu vlasů.
– Pupalkový olej obsahuje kyselinu gama-linolenovou, která podporuje pružnost, jemnost a zdraví kůže, Vitamin A, niacin a zinek přispívají k udržení dobrého stavu kůže.
– Zinek a křemík přispívají k udržení dobrého stavu nehtů.

Zdroj: www.viaderm.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..