Urinal® Medical léčí infekce močových cest

urinalUrinal® Medical je zdravotnický prostředek užívaný k léčbě a prevenci u opakovaného výskytu cystitidy a jiných infekcí dolních močových cest způsobených bakteriemi a plísněmi (Candida nebo jiné).

Každá tableta Urinal® Medical obsahuje 120 mg výtažku z brusinek. Účinnost výtažku z brusinek proti osídlení močových cest patogeny byla prokázána řadou klinických studií, které dokládají pozitivní výsledky při léčbě zánětu močového měchýře a dalších potíží močových cest. Omezuje příznaky související s infekcí a rovněž působí jako prevence jejich opětovného výskytu.

Urinal® Medical se nedoporučuje užívat souběžně s antikoagulačním prostředkem warfarin (Coumadin) nebo jeho deriváty: brusinky mohou zesilovat účinek warfarinu, antagonisty vitaminu K, a zvýšit tak riziko vzniku pohmožděnin a krvácení.

Navíc také brusinky mohou v menší míře ovlivňovat jaterní metabolismus v případě užívání přípravků jako je amitriptylin, diazepam, ibuprofen, diklofenak, celecoxib, fluvastatin, glipizid, irbesartan a losartan, phenytoin, piroxikam (Feldene) a dalších. V případě užívání výše uvedených léčiv, vždy konzultujte vhodnost užívání Urinal® Medical se svým lékařem.

Naopak, brusinky je možné užívat souběžně s antibiotiky.

Účinné látky přípravku

Základní složkou všech produktů Urinal® jsou brusinky velkoplodé, které:

– jsou 100% přírodní, nejsou z geneticky modifikovaných surovin
– jsou pěstovány a dováženy ze Severní Ameriky
– jsou bezpečné, bez žádných vedlejších účinků

Jedna tableta Urinal® Medical (denní dávka) obsahuje:

– 120 mg brusinka velkoplodá suchý extrakt
– Pomocné látky: plnidla: hydrogenfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, mikrokrystalická celulóza; látky protispékavé: polyvinylpolypyrrolidon, oxid křemičitý, glycerol behenát, stearát hořečnatý, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulózy, potahovací látky: hydroxypropyl methylcelulóza, mikrokrystalická celulóza, E472a; barviva: E171, E124

Zdroj: www.urinal-info.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..