Lipoxal Xtreme II pro spalování tuků

lipoxal2Lipoxal Xtreme II obsahuje přírodní extrakty zaměřené na spalování tělesného tuku. Produkty řady Lipoxal si díky své špičkové kvalitě získaly velikou oblibu mezi zákazníky a jsou dlouhodobě nejprodávanější produkty na hubnutí v ČR.

Hlavní účinky přípravku Lipoxal Xtreme II:

– Podporuje spalování tuků díky obsahu guarany a zeleného čaje.

– Antioxidační účinky díky extraktu z olivových listů a korejského červeného ženšenu.

Lipoxal Xtreme II obsahuje vysoce účinné extrakty ze zeleného čaje, guarany, zázvoru a synefrin z plodů hořkého pomeranče (Citrus aurantium).

Komplex účinných látek (zelený čaj, guarana a synefrin) efektivně stimuluje metabolizmus tuků a zvyšuje tak intenzitu spalování tuků na požadovanou úroveň.

Zelený čaj, guarana, extrakt z olivových listů a Korejský červený ženšen mají navíc antioxidační vlastnosti, takže chrání buňky těla před oxidačním stresem. Oxidační stres může vzniknout (mimo jiné) během spalování tuků.

lipoxal

Dietní tipy
Jezte pravidelně!

Snažte se jíst pravidelně v menších porcích, ideálně 5x denně. Mezi hlavními jídly jsou vhodné svačinky z ovoce a zeleniny. Pravidelnost v jídle zajišťuje, že tělo pak lépe hospodaří s přijatou energií. Většinu příjmu energie směřujte do první poloviny dne. Pokud je to možné (zpravidla v práci), tak se snažte jíst vsedě a nevykonávejte při tom žádnou další činnost. Snažte se jíst co možná nejpomaleji, každé sousto důkladně rozžvýkejte.
Nezapomínejte na snídani!

Snídaně je základem dne, je důležitým metabolickým začátkem, který nám umožňuje nastartovat náš metabolismus po relativně dlouhém nočním hladovění. Snídaně tak nepřímo ovlivňuje riziko obezity. Téměř třetina dětské a o něco více dospělé populace nesnídá. Výsledkem je významně vyšší riziko vzniku nadváhy a dalších zdravotních komplikací. Skupina nesnídajících také vykazuje nižší pohybový profil, reprezentuje více kuřáků a má celkové horší skladbu stravy! Int J Obes (London). 2010, J Am Diet Assoc. 2010. Příklady dietních snídaní naleznete níže.
Okořeňte si svá jídla!

Pálivé koření jako chili, pepř nebo tabasco omáčka vedou ke konzumaci menšího množství kalorií než je tomu u jídel, která nejsou pálivá. Konzumace menšího množství kalorií vede ke snížení rizika nadváhy. V současné době můžete využít již celkem známá exotická koření jako je nakládaný zázvor nebo wasabi.
Dodržujte pitný režim!

Člověk by měl denně vypít 2 – 3 litry. V horkém počasí, kdy se víc potíme, tak určitě 3 litry. Pijte jen neslazené nápoje, minerálky a podobně. Sladké nápoje jako kola, džusy, pivo a podobně mohou obsahovat až neuvěřitelných 40 gramů cukru na láhev!

Před každým jídlem se napijte pramenité neslazené vody. Tento jednoduchý trik vám sníží množství konzumovaných potravin a kalorií během jídla až o třetinu.

Zdroj: www.lipoxal.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..