Fakultní nemocnice Ostrava

fakultni-nemocnice-ostravaFakultní nemocnice Ostrava je špičkovou nemocnicí a zaujímá přední místo mezi zdravotnickými zařízeními v České republice. Je největším státním zdravotnickým zařízením na severní Moravě.
Zajišťuje zdravotní péči pro 1,2 milionu obyvatel. Ročně je na 1 100 lůžkách hospitalizováno průměrně 46 400 pacientů, ambulantně je provedeno téměř 600 000 ošetření. Obrovským přínosem je maximální komplexnost, která umožňuje léčebný postup od diagnostiky přes léčbu až k doléčovací péči.

Fakultní nemocnice Ostrava využívá k léčbě špičkové přístrojové vybavení, sleduje moderní trendy, má k dispozici náročné a účinné léčebné programy. Všichni vysoce kvalifikovaní odborníci – lékaři, sestry i pomocný personál – jsou připraveni Vám maximálně pomoci při řešení Vašich zdravotních problémů.

Chceme poskytovat špičkové služby našim pacientům v širokém spektru medicínských oborů. Budeme zajišťovat komplexní zdravotní péči společnými týmy renomovaných odborníků. Chceme být nejlepší nemocnicí v České republice. Budeme vytvářet image vynikající, spolehlivé, bezpečné a přátelské nemocnice. Budeme vychovávat mladé lékaře, rozvíjet vědecko-výzkumnou činnost a její výsledky přenášet do péče o pacienty. Náš úspěch chceme postavit na vzdělaných a motivovaných zaměstnancích. Základní podmínkou našeho rozvoje a růstu jsou pozitivní ekonomické výsledky a jejich trvalé zlepšování.

Základní hodnoty

 1. Základním cílem našeho úsilí je kvalitně léčený a spokojený pacient.
 2. Pozitivní ekonomické výsledky jsou nezbytné k našemu dalšímu rozvoji.
 3. Chceme, aby se naši zaměstnanci plně realizovali při zajímavé práci a snažili se být nejlepší ve všem, co dělají.
 4. Je pro nás samozřejmé chovat se slušně ke klientům i k sobě navzájem. Vstřícná spolupráce jednotlivců i týmů je podmínkou našeho úspěchu.
 5. Jsme loajální k nemocnici.
 6. Kontakt:
  Fakultní nemocnice Ostrava
  17. listopadu 1790, 708 52 Ostrava-Poruba
  Tel.: 59 737 11 11
  E-mail: fno@fno.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..