Revital – Malé hvězdy – podpora imunity

Revital - hračka holky ikonkaDÁREK ZDARMA – hračka v každém balení. Přípravek obsahuje komplex 10 nejdůležitějších vitamínů obohacený o kousky ovoce a jedinečný přírodní produkt – kolostrum. Tato kombinace je zvolena především s ohledem na specifické potřeby dětského organizmu, které se od potřeb dospělého výrazně liší.

Obsažená kombinace vitamínů je nezbytná pro zdraví dětí, jejich vitalitu, zdravý růst a správný vývoj organizmu.

Tři příchutě – borůvka, lesní jahoda, meruňka

Vitamíny ze skupiny B významně ovlivňují kvalitu vývoje nervové soustavy, kvalitu metabolických procesů a tím i imunitu organizmu. Mají také vliv na zdravý zrak, hojení ran, ovlivňují stav pokožky, nehtů a vlasů. Dva velmi účinné antioxidanty – vitamin C a E jej pak ochrání před nepříznivými vlivy životního prostředí. Vitamin C je navíc nezbytný pro  udržení dobrého zdravotního stavu. Vitamin E přímo působí na růst, podporuje hojení ran a reguluje i přeměnu tuků a sacharidů zejména při svalové činnosti.

Kolostrum (mlezivo) je produkt mléčné žlázy, který se objevuje v prvních hodinách po porodu. Obsahuje množství vitamínů, minerálů, významné bílkoviny a růstové faktory, které hrají významnou úlohu v budování imunitního systému. U zdravého dítěte přispívá k ochraně proti běžným infekcím, které se v kolektivu často vyskytují. Imunitu oslabeného dítěte pomůže posílit. Snižuje také možnost vzniku zubního kazu.

Kdy užívat kolostrum:

  • pro posílení imunity v době viróz
  • při virových i bakteriálních nemocněních
  • po antibiotické léčbě
  • při alergických reakcích
  • k potlačení důsledků dlouhodobého použití inhalačních sprejů obsahujících kortikoidy
  • při výskytu atopického ekzému či jiných kožních problémů
  • při onemocněních trávicího traktu
  • v pooperačním období
  • při hojení ran

Kolostrum je podle odborníků z hlediska prevence velmi důležitý doplněk výživy, je to dar přírody našemu imunitnímu systému.

Každé balení vitaminových tablet Revital Malé hvězdy obsahuje jako dárek hračku. V balení pro holky jsou to barevné dřevěné korálky nebo plyšová peněženka, v balení pro kluky různé druhy stavebnic.

Revital - malé hvězdy - dárek

Energetická hodnota v 1 tabletě: 15,2 kJ (3,61 kcal), ve 100 g: 1216 kJ (289 kcal)

Dávkování: děti od 3 let 1 tabletu denně, nechte rozpustit v ústech. S hroznovým cukrem a sukralózou. Vhodné i pro diabetiky.

Balení: dóza o obsahu 30 tablet nebo dóza o obsahu 60 tablet.

Povolení a doporučení: Rozhodnutí Ministerstva zdravotnictví ČR.

Výrobce: VITAR s.r.o.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..