ALOE VERA – v kapslích

Aktivní látky v kapslích Aloe vera podporují trávení a regulují činnost žaludku. Příznivě působí při problémech slinivky břišní. Díky svým vlastnostem povzbuzují činnost trávicích žláz, napomáhají při sekreci sliznic a pozitivně ovlivňují střevní flóru. Aktivně na sebe vážou jedovaté toxické látky, které se hromadí ve střevech, játrech a žlučníku. Látky obsažené v kapslích napomáhají při regulaci krevního tlaku a také mají ochranný vliv na cévy.

Svými antioxidačními účinky jsou prostředkem pro omezování tvorby volných kyslíkových radikálů, jako jedné z hlavních příčin procesu stárnutí. Extrakt z Aloe vera může přispívat ke snížení rizika vzniku nádorových onemocnění.

Jedna kapsle obsahuje 100 mg extraktu Aloe vera, což odpovídá 25 ml čisté šťávy rostliny Aloe vera.

Aloe vera – složení:

Slunečnicový olej, sušená šťáva z Aloe vera v prášku 200:1, kokosový olej, palmový olej, včelí vosk, slunečnicový olej ve formě monoglyceridu (monoacylglycerolu) 60 %

Aloe vera

Obsahuje antrachinonové glykosidy, především aloin, dále pryskyřici, polysacharidy, fytosteroly, kyselinu kumarinovou, šťavelan vápenatý a rostlinné enzymy.
Extrakt z Aloe vera použitý v řadě Fytofontána Aloe vera je certifikován americkým institutem pro Aloe vera, kterým je garantována jeho čistota a vysoký obsah aktivních látek.

Podle studií bylo dokázáno, že Aloe vera ničí nebo tlumí růst některých bakterií, virů i plísní, podporuje tvorbu kožních buněk a působí antimikrobiálně. Výtažky z Aloe vera posilují ochranu organismu a obranné schopnosti kůže, příznivě ovlivňují trávení i činnost žaludku.
Studie v BARUZZI, ET. AL, Itálie dokazuje, že: „Již 20% koncentrace gelů z Aloe vera je účinná ve formě kosmetických prostředků, které zlepšují řešení problémů suché a staré pokožky a mají revitalizující účinky.“

Jedna ze studií Ph.D. Jeffrey Blanda z Linus Pauling Institute of Science & Medicine, Palo Alto, California potvrzuje, že: „Aloe vera při humánním použití je dobře snášena a neprodukuje nepříznivé účinky na gastrointestinální fyziologii člověka. Aloe vera jako doplněk stravy zlepšuje řešení střevních problémů a problémů se stolicí. Klinické zlepšení díky Aloe vera zahrnuje redukování problémů po jídle, čím celkově přispívá ke zlepšení celkové fyzické a psychické rovnováhy člověka a též omezuje aktivitu některých nežádoucích bakteriálních funkcí.“

Způsob vnitřního užití Aloe vera

1x denně 1 kapsle

Balení Aloe vera

kapsle, 30 ks.

Upozornění:

Přípravek Aloe vera není určen pro děti. Uchovávejte mimo dosah dětí! Skladujte na suchém místě při teplotě 10 až 25 °C. Není určeno pro těhotné a kojící ženy. Nenahrazuje přirozenou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování.

výrobce: HERB-PHARMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..