Normatyl tribox

Jedinečná technologie třívrstvých tablet přináší nejen komfort užívání, ale především účinnou kombinaci látek – vitamin C + zinek, B – komplex, probiotika + prebiotikum inulin – pro posílení organismu a jeho obranyschopnosti při dlouhotrvajících horečnatých stavech, infekcích a při užívání antibiotik. Obsažené aktivní látky spolu vzájemně optimálně působí tak, že efekt zvýšení odolnosti organismu a jeho regenerace je vyšší, než u těchto látek použitých samostatně.

 1. Vitamin C + zinek
  Kombinace vitaminu C a zinku eliminuje vznik a zmírňuje průběh virových a bakteriálních infekcí a zároveň stimuluje regeneraci organismu po prodělaných onemocněních.
 2. B – komplex 
  Vitaminy skupiny B jsou nezbytné pro obranyschopnost organismu, normální funkci tkání – kůže, pro celý nervový systém a zažívací trakt. Doplnění vitaminů B je vhodné také v těhotenství, při zvýšené tělesné námaze, stresu, únavě apod.
 3. Probiotika + prebiotikum inulin v mléčné složce
  Bifidobakterie a laktobacily posilují imunitní systém, napomáhají k opětovnému dosažení biologické rovnováhy střevní mikroflóry např. po léčbě antibiotiky, při průjmových a infekčních onemocněních, nesprávné životosprávě. Vláknina inulin stimuluje růst a aktivitu střevní mikroflóry.

Složení: plnidlo sorbitol, kyselina askorbová, B-komplex (niacin, kyselina pantotenová, vitamin B6, B2, B1, biotin, kyselina listová, vitamin B12), laktogenní mikroorganismy Lactobacillus acidophilus a Bifidobacterium bifidum, inulin, sladidla (xylitol, citrosa P 10, sukralosa, acesulfam K), dextrin, organicky vázaný zinek (glukonát), šípkový extrakt, sladový extrakt, syrovátka, tabletovací přísady stearan hořečnatý a oxid křemičitý, barviva (červená řepa, beta-karoten), aroma.

Normatyl tribox

 • 40 tablet v balení
 • Pro posílení organismu a jeho obranyschopnosti při dlouhotrvajících horečnatých stavech, infekcích a při užívání antibiotik.

Normatyl se stal i díky své naprosto unikátní kombinaci probiotik, prebiotik, vitamínu C a zinku, špičkovým produktem v oblasti léčebných probiotik. Jeho složení pak umožňuje tento preparát doporučovat nejen k preventivnímu podávání, ale i k podávání v období velké fyzické i psychické zátěže, v období rekonvalescence a může velmi příznivě ovlivnit průběh a komplikace chřipkových onemocnění. Příjemná chuť sladového extraktu pak zajistí bezproblémové podávání již u dětí od 3 let věku.

Doporučené dávkování: 1 – 2 tablety denně.

Výrobce: Rapeto a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..