Revoluční doplněk stravy Abistal na poruchu erekce

AbistalAbistal je revoluční doplněk stravy, který využívá extra silnou kombinaci látek testovaných u poruch erekce. Tekutá koncentrovaná forma a maximální dávka účinných látek společně zabezpečují okamžitý stimul pro penilní cévní systém. Abistal, v kombinaci se sexuálním impulsem tak vede k optimální erekci s minimem nežádoucích účinků.

Jak to funguje – Abistal obsahuje precizní poměr L-Argininu a v kombinaci s derivátem acetyl L-karnitinu, který působí jako katalytický antioxidant. L-Arginin pak představuje dostatečný bolus prekurzoru syntézy oxidu dusnatého. Korejský ženšen, na rozdíl od jiných jeho variant, obsahuje plné spektrum ginsenosidů – saponinů standardizovaných na jejich obsah (10%).

Saponiny ze skupiny Ra, Rb1, 2, Rc, Rd, Rg 1, 2, 3 a další mají dokladovatelné metabolické účinky. Frakce saponinů řady Rb a mnohé další se vyznačují přímou vazodilatací hladké svaloviny cév. Nezanedbatelný je i adaptogenní vliv na psychosomatické nervové bloky a nocicepční účinek některých nově identifikovaných minoritních frakcí.

Složení:
2 750 mg Arginin hydrochlorid, 2 250 mg Acetyl L-karnitin, 400 mg červený ženšen (Panax ginseng) stand. extract – 10% saponinů, čištěná voda, benzoan sodný, pomerančová esence 04067.

Dávkování:
Pro intenzivní účinek užívejte 1x denně 50 ml 30 – 60 min. před pohlavním stykem. Doporučujeme užívat samostatně, v běžných neperlivých nápojích.

Zdroj: www.vitabody.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..