Rennie® – žvýkejte tablety!

rennieRennie® se při řešení Vašich potíží nespoléhá na žádné složité chemické vzorce – jeho fungování je velmi jednoduché.
Rennie® obsahuje dvě přirozeně se vyskytující látky, uhličitan vápenatý a uhličitan hořečnatý. Tyto látky působí lokálně v žaludku, kde přeměňují nadbytečné kyseliny na vodu a další přirozené látky.

Uhličitan vápenatý začíná působit rychle, naopak účinek uhličitanu hořečnatého nastupuje s mírným zpožděním, čímž dochází k prodloužení celkové doby působení přípravku. Společně tyto látky rychle neutralizují přebytečné kyseliny a přinášejí tak šetrnou, spolehlivou úlevu od nepříjemných příznaků překyselení žaludku, pálení žáhy a jiných žaludečních obtíží.

Jaké jsou příznaky pálení žáhy?

Pálení žáhy, které je způsobeno návratem, tedy zpětným tokem kyselého obsahu žaludku do jícnu, může každý vnímat nebo pociťovat jinak. Pálení žáhy je nejběžnějším příznakem překyselení žaludku nebo návratu kyselého obsahu žaludku do jícnu způsobeného nedovřeným svěračem (sval) mezi jícnem a žaludkem.

K pálení žáhy může dojít ihned po jídle, ale ani to není vždy pravidlem. Postihuje více než 1/3 dospělé populace a tento podíl neustále roste. Příčinou je například hektický životní styl, nevhodné stravovací návyky, stres, kouření a dietní chyby.

Pálení žáhy je individuální a může trvat několik minut nebo několik hodin. Rennie® působí tak, že zneutralizuje přebytečné žaludeční kyseliny, přemění je rychle na vodu a další tělu přirozené látky. Dojde tak ke zklidnění sliznic žaludku i jícnu. Rennie® navíc působí lokálně, nezatěžuje tedy celý organismus. Rennie® působí rychle a bezpečně.

Jaké jsou příznaky zažívacích potíží?

Zažívací potíže je souhrnný název pro nepříjemné pocity spojené s trávením, s bolestmi v okolí žaludku a nepříjemnými pocity po jídle. Mezi obvyklé příznaky zažívacích potíží patří říhání, pálení žáhy, pocit plnosti a bolest v oblasti břicha nebo pod žebry.

Trávicí potíže jsou způsobeny překyselením žaludku, mohou se objevit kdykoliv a mají mnoho různých příčin – od příliš tučné nebo kořeněné stravy a sladkých šumivých nápojů až po stres nebo časté kouření. U některých lidí dochází k poruchám trávení několikrát do roka, jiní ale těmito poruchami trpí denně. I příznaky se mohou lišit: od mírných potíží, které trvají několik minut, až po urputnou, několik hodin trvající bolest, která je někdy doprovázena pocitem na zvracení až zvracením.

Zdroj: www.rennie.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..