Potřebujete se soustředit? S CELIUS Caffeinely to jde snadno.

celiusCelius CAFFEINELY 200 je přípravek s vysokým obsahem kofeinu (200mg/tableta). Kofein je purínový alkaloid – trimetylderivát xantinu, který je přítomen v různých rostlinách jako jsou kávové nebo kakaové boby, listy čajovníku, plody rostliny guarana a ořechy koly. Průměrný obsah kofeinu např. v jednom šálku (150 ml) kávy připravené z mleté zrnkové kávy je přibližně 85 mg.

Kofein blokuje adenosin – látku produkovanou tělem před spánkem nebo při únavě. Kofein blokuje enzym, který odbourává adrenalin a umožňuje zvýšit fyzický výkon. Kofein taktéž zvyšuje koncentraci dopaminu 2, který napomáhá navození pocitu štěstí a spokojenosti.

Ve všech uvedených případech se jedná o zdravotní tvrzení schválená Evropským úřadem pro bezpečnost potravin. Celius Caffeinely 200 ideální způsob, jak mít užívání kofeinu pod kontrolou a maximalizovat tak jeho působení na náš organismus.

Jaké jsou benefity Celius Caffeinely 200?
– kofein stimuluje CNS* a zlepšuje soustředění
– kofein oddaluje únavu a zvyšuje pozornost
– přispívá ke zvýšení vytrvalosti a celkového výkonu organismu
– je součástí řady analgetik – příspívá k uvolnění tlaku migrény
– Caffeinely umožňuje užívat kofein a současně mít jeho dávku pod kontrolou, na rozdíl od denní konzumace celé řady nápojů s odlišným obsahem kofeinu

Složení:
1 tableta obsahuje: Kofein 200mg, mikrokrystalická celulóza, steran hořečnatý, hydrogenfosforečnan vápenatý, oxid křemičitý (pomocné látky)

Dávkování:
1 tableta denně. Zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Zdroj: www.vitabody.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..