Nejsilnější proti nadýmání a plynatosti je Degasin

degasinPlynatost je vylučování směsi plynů označených jako „větry“, které jsou přítomné ve střevě. Tento plyn vytváří symbiotické bakterie a kvasinky v gastrointestinálním traktu. Plynatost je v podstatě trávicí porucha, která vzniká v důsledku nadměrného hromadění žaludečního a střevního plynu. Takové nadměrné množství plynu způsobuje velké nepohodlí a pocit plnosti a nadýmání.

Plynatost se vyskytuje u mužů i žen, ale ženy k němu mají o něco větší sklon než muži. Plynatost je výhradně přirozený jev, ale může se při nadměrném projevu stát problematickým.

Z plynatosti samotné není třeba mít obavy. Nepředstavuje vůbec žádné zdravotní riziko, ale je vysokým rizikem z hlediska společenských potíží.

Co způsobuje nadměrné větry?

– Polknutý vzduch, označovaný jako aerofagie, je typicky nevědomý proces způsobený konzumací nápojů s obsahem oxidu uhličitého, žvýkání žvýkaček nebo kouření.
– Potraviny, které způsobují plynatost, jako jsou fazole, zelí, růžičková kapusta, chřest, brokolice nebo pšenice.
– Intolerance laktózy, k níž dochází, když má tělo potíže s trávením laktózy, což je cukr obsažený ve většině mléčných výrobků.
– Intolerance dalších cukrů v potravě, jako je fruktóza (obsažená v zelenině a mnoha zpracovaných potravinách) nebo sorbitol (náhražka cukru v některých cukrovinkách bez obsahu cukru a žvýkačkách).
– Onemocnění související se zvýšenou plynatostí, např. celiakální sprue.

Informace o produktu

Degasin® je zdravotnický prostředek určený pro lidi trpící trávicími potížemi souvisejícími s tvorbou plynu, jako je nadýmání, plynatost a břišní tenze.

Pomáhá snižovat nadýmání a nepohodlí způsobené nadměrným množstvím plynu v žaludku nebo trávicím traktu. Také může být použit jako příprava před diagnostickým vyšetřením břicha (endoskopie, radiografie, ultrazvukové vyšetření).

Zdroj: www.degasin.eu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..