Funkci jater zlepší výtažek ostropestřce mariánského

livinormJátra jsou největším vnitřním orgánem a jsou pro život nezbytná. Mají přes 500 různých funkcí a ovlivňují většinu životně důležitých procesů v těle, jako je zpracování natrávené potravy ve střevě, neutralizace a rozklad toxinů nebo očišťování krve od znečišťujících látek a infekcí včetně bakterií. Hrají klíčovou úlohu u řady metabolických procesů, včetně detoxikace organismu od škodlivých látek. Detoxikace je přirozený a kontinuální proces probíhající právě v játrech.

Je ovšem otázkou, zda jsou lidská játra evolučně vybavena na boj s desítkami až tisíci toxinů vznikajícími v moderních podmínkách: léčivými přípravky, znečišťujícími látkami a dalšími toxiny souvisejícími se sebedestruktivním životním stylem. Jelikož játra jsou těmito toxiny přetížena, zásoba ochranných antioxidantů se postupně vyčerpává.

Užívejte Livinorm:

– Pokud trpíte mírnou poruchou funkce jater (např. vyššími hladinami bilirubinu);
– Jste často unaveni nebo trpíte zažívacími obtížemi;
– Pokud žijete hektickým životním stylem, a jste vystaveni často stresovým situacím;
– Pokud užíváte velké množství léků, konzumujete pravidelně alkohol, tučné potraviny;
– Pokud žijete v oblasti se znečištěným životním prostředím.

dtx

Účinné látky přípravku Livinorm®:

Složení: sójový lecithin, sójový olej, želatina, silymarin (Silybum marianum) extrakt, zvlhčující látka: glycerol; alfa-lipoová kyselina, barviva: košenila, oxid titaničitý, oxid železitý a enocianin.
Ostopestřec mariánský

Ostropestřec mariánský (který je zdrojem silymarinu) stimuluje regeneraci jaterních buněk a napomáhá tak zdravému fungování jater. Povzbuzuje přirozenou schopnost jater zbavovat se toxických látek, zvyšuje jejich detoxikační potenciál a chrání organismus před působením negativních externích vlivů. Navíc ostropestřec mariánský aktivuje produkci žluče a tím podporuje správné trávení.

Fosfatidylcholin je biogenní látka, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Patří mezi tzv. esenciální fosfolipidy, které jsou základní stavební jednotkou buněčných membrán. Odhaduje se, že buněčné membrány v lidských játrech zaujímají plochu přibližně 33 000 m2. Fosfatidylcholin je zdrojem cholinu, který podporuje normalizaci jaterních funkcí a přispívá k normálnímu metabolismu tuků.

Druhou biogenní složkou Hepa DTX complexu je kyselina alfa-lipoová. Jedná se o mastnou kyselinu, která se přirozeně nachází v každé buňce lidského těla. Je to látka se silným antioxidačním účinkem.

Zdroj: www.livinorm.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..