Bellasin 40+ je první tableta speciálně vyvinuta pro potřeby ženy po čtyřicítce

bellasinS přibývajícím věkem produkuje ženské tělo méně hormonů estrogenu a progesteronu. Tyto změny v biologických procesech ženského těla mohou způsobovat nepříjemné příznaky, jako jsou návaly horka, poruchy koncentrace, únava, změny nálad a poruchy spánku. V důsledku toho se metabolismus zpomalí, což vede k zadržování vody v těle, zvýšení tělesné hmotnosti a zvýšenému ukládání tuku v rizikových partiích.

Bellasin 40+ má pozitivní vliv na:

– Spalování tuků (Zelený čaj a Guarana)
– Vitalitu (Zelený čaj, Guarana a Zázvor)
– Psychickou vyrovnanost (Zelený čaj, Guarana a Rozchodnice)
– Pevné kosti (Vápník a Vitamin D)
– Hormonální výkyvy (Červený jetel)
– Zdraví srdce (Červený jetel, Zelený čaj a Zázvor)

Menopauza

Zřejmě jste jednou ze statisíců žen, které trpí premenopauzálním a menopauzálním nárůstem váhy.
Není ovšem nutné se s tímto stavem smiřovat! Menopauza nemusí být obdobím nekontrolovatelného nárůstu váhy, ani nemusí znamenat přechod z aktivního radostného života do období úzkosti, únavy a depresí. Vitalitu a kondici si můžete udržet i navzdory tomu, že se vaše hormony, metabolismus a kalorické požadavky mění. Čelit hormonálním změnám a jejich projevům na ženském těle není jednoduché.
Většině žen najednou cvičení, zdravé stravování či držení diet nestačí. Organismus potřebuje více. Něco, co mu pomůže vyrovnat se s hormonálními a metabolickými procesy, které začínají v organismu každé ženy blížící se věku 40 let.

Bellasin 40+ obsahuje fytoestrogeny z Červeného jetele a Sóji a adaptogeny z Rozchodnice v kombinaci s termogenními látkami z Guarany, Zeleného čaje a L-karnitinu.

Guarana se běžně používá k podpoře metabolismu tuků, což napomáhá k lepší kontrole hmotnosti.

Extrakt ze zeleného čaje s EGCG (epigallocatechin gallát) přispívá k oxidaci tuků. Bellasin 40+ obsahuje také nezbytný Vitamin D a Vápník pro pevné kosti.

Zdroj: www.bellasin.info

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..