Hledáte řešen​í pro zlepšení prokrvení a zahřát​​í Vašeho organizmu?

ginkoprim-hotGinkoPrim® HOT – je vysoce kvalitním výrobkem obsahujícím kombinaci ginkgo biloby a magnesia obohacenou o kapsaicin, který zvyšuje a zesiluje tvorbu tepla v těle. Tento výrobek je vyroben společností Walmark, která dodržuje přísná kritéria kvality léčiv podle směrnic GMP (Správné výrobní praxe).

GinkoPrim® Hot je kombinací tří aktivních látek: ginkgo biloby, kapsaicinu a magnesia.

Ginkgo Biloba
GinkoPrim® Hot obsahuje 60mg standardizovaného extraktu ginkgo biloby v 1 tabletě. Standardizovaný extrakt zaručuje přesně definované množství účinných látek (6% terpenových laktonů, 24% flavonoidních glykozidů).

Ginkgo biloba je nejstarší zachovalý a existující druh stromu na světě; jeho stáří se odhaduje na 200 milionů let. Jeho listy obsahují velké množství účinných látek (terpenových laktonů, flavonoidních glykozidů apod.), které mají jedinečné biologické vlastnosti. Extrakt z Ginkgo biloby podporuje periferní krevní oběh. Je tak velmi důležitý pro zachování dobrého sluchu a zraku. Ginkgo biloba pomáhá zachovat schopnost správného vnímání, paměti, lepší výkon mozku a duševní svěžest s i přibývajícím věkem.

Kapsaicin
Kapsaicin, původem z Bolívie a Brazílie, je aktivní složkou chilli papriček. Tato látka se nenachází v žádné jiné rostlině, zvířeti nebo minerálu, nevyznačuje se žádným zápachem ani chutí. Kapsaicin je termogenní látka, což znamená, že vylepšuje termogenezi, fyziologickou produkci tepla. Kapsaicin stimuluje oxidaci tuků a sacharidů a jejich spalování, takže podporuje hubnutí. Jako antioxidant pomáhá snižovat a zpomalovat poškození tkání těla.

Hořčík
Hořčík je jedním z nejdůležitějších prvků vyskytujících se v buňkách našeho těla. Je nezbytné pro správný chod celé řady životně důležitých procesů, pro řádnou funkci nervového a svalového systému. Hořčík podporuje energetický metabolizmus a má příznivý vliv na duševní funkce a výkon.

Zdroj: www.ginkoprim.com/cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..